Herfstmeeting Zutphen
days
1
7
hours
1
4
minutes
5
2
seconds
0
6
Aankomende meetings 2018

7/10: Herfstmeeting omgeving Zutphen.

Paruzzi
Winparts
Ernst
http://www.facebook.com/gccnl
Archief

Het is weer tijd voor de herfstmeeting. De herfstmeeting vindt dit jaar plaats in de Achterhoek en wel op zondag 7 oktober a.s. Onze clubleden Ad en Pieter-Jan Dominicus hebben voor ons een mooie route door de omgeving van Zutphen en de Achterhoek uitgezet.
De Herfstmeeting is alweer de laatste meeting van 2018. We hopen daarom op een schitterende herfstdag zodat we nog één keer, voordat de meeste cabrio’s weer onderdak opgeborgen worden, open kunnen rijden. Rijden jullie ook mee door de prachtige Achterhoek?
Aanmelden kan vanaf nu tot uiterlijk een week voor de meeting (28 september 2018) bij Piet, via de
e-mail: evenementen@golfcabrioletclub.nl (heeft de voorkeur!) of telefonisch: 0575-567571.